#cap1 #cap2 #cap3 #cap4 #cap5
عكاسی صنعتی و تبلیغاتی  
   
عکاسی پانوراما و اجرای تور مجازی  
   
عکاسی محیط صنعتی و خط تولید  
   
عکاسی مبلمان و دکوراسیون  
   
عکاسی مدلینگ و پوشاک  
   
 
در اجرای تورهای مجازی اهداف مختلفی دنبال می شود. به عنوان مثال اگر یک تور مجازی برای معرفی یک مکان تفریحی، یا یک رستوران یا هتل اجرا شود، با استفاده از ابزارهای ویرایش تصویر، جذابیت های بصری محیط برجسته تر می شود. در طراحی تور مجازی برای فضاهای آموزشی، تجاری، منازل و ... از آنجا که تور مجازی با هدف آشنایی با امکانات فیزیکی و واقعی اجرا می شود، از حداقل ویرایش تصویری استفاده می شود تا فضاهای موجود به شکل حقیقی آن ارائه شوند. همچنین با در نظر داشتن موارد فنی مانند محدودیت سرعت اینترنت، تعداد نماهای پانوراما و ... سعی می شود تا حد امکان تور مجازی تولید شده به بهترین شکل ممکن نمایاننده‏ی فضای فیزیکی آن محل باشد. مراکزی که به تور مجازی نیاز دارند مدارس، مراکز فرهنگی و آموزشی، مراکز ورزشی، هتل ها، رستوران ها، فروشگاه های معتبر و دارای فضای مناسب، کارخانجات، کارگاه های تولیدی، بیمارستان ها و مراکز درمانی، آزمایشگاه ها،تالارها، سالن های همایش، طراحان و مجریان دکراسیون داخلی و کلا هر فضایی که دیده شدن آن توسط مخاطبین، به ایجاد ارتباط بین مخاطب و صاحب کسب و کار کمک می کند به یک تورمجازی نیاز دارد.
هتل ها: مشتری شما بدون محدودیت زمانی و مکانی میتواند قبل از رزرو اتاق در هتل شما بصورت مجازی از اتاق مورد نظر بازدید مجازی انجام داده و با علاقه بیشتری به رزرو اتاق مورد نظر خود خواهد پرداخت.
 تور مجازی تبلیغات و خدمتی مردن است که امکانات بسیار زیادی را برای مشتریان شما ایجاد می کند و همین امر باعث افزایش محبوبیت و اعتبار شما نزد مشتریان خواهد شد.
 هم اکنون اکثر هتل های مطرح خارج و داخل کشور با بهره گیری از تور مجازی به همگان به روز بودن خود را نشان می دهند و از این تکنولوژی برای اثبات متفاوت بودن و برتر بودن خود استفاده می کنند و شما هم می توانید از تور مجازی برای متفاوت بودن و به روز بودن خود استفاده کنید.
 تور مجازی به عنوان یکی از معیار های امتیاز دهی به هتل ها معرفی شده و شما می توانید با سفارش طراحی تور مجازی امتیاز و رنک خود را در میان هتل ها بالا ببرید.
 شما میتوانید با تور مجازی از داخل و خارج از کشور مشتریان بیشتری را جذب هتل خود کنید.


رستوران و تالارها: مشتری شما قبل از حضور فیزیکی در تالار و یا رستوران شما می تواند بصورت مجازی در آن گردش کند و با امکانات تالار و رستوران شما در هر ساعت از شبانه روز آشنا شود.
تور مجازی پدیده ای است نوپا که اکثر برند های برتر و معروف از تور مجازی برای معرفی هر چه بیشتر و بهتر مجموعه خود استفاده می کنند و شما نیز می توانید با سفارش طراحی و اجرای تور مجازی از این پدیده نوین تبلیغاتی استفاده نمایید و از رقبای خود پیشی بگیرید و باعث افزایش اعتبار و محبوبیت خود شوید.سایتهای معاملات ملک و مسکن:صرفه جویی در وقت و هزینه فروش ملک و مسکن به طوری که با اجرای تور مجازی از ساختمان ها افراد بیشتری می توانند از مسکن مورد نظر دیدن کنند، آن هم بدون محدودیت زمانی و مکانی و این باعث رونق کسب و کار مشاورین املاک می شود. تور مجازی تبلیغی موثر و مدرن برای املاک شماست ( در حال حاضر در بسیاری از کشورهای پیشرفته املاک و مستغلات به صورت مجازی به فروش می رسد )
بازدید مجازی ملک قبل از حضور واقعی و بدون نیاز به حضور فیزیکی که باعث افزایش درصد فروش ملک می شود.
فروش املاک شما در مناطق دور بدون نیاز به سفر به محل ( فروش ویلا در شمال )
نمایش دقیق ملک شما به مشتری از هر لحاظ و با تمام ریزه کاری ها و چیدمان

طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی : عکاسی پانوراما و تور مجازی برای طراحان و مجریان دکوراسیون داخلی به جهت نمایش نمونه کارهای انجام گرفته بسیار مناسب می باشد چون که بعد از اجرای دکوراسیون داخلی دیگر به مکان طراحی شده دسترسی نداشته و با اجرای عکاسی پانوراما شما همیشه یک نمونه کار بسیار عالی برای جذب مشتریان بیشتر دارید.
همچنین گروه تور مجازی توانایی طراحی سه بعدی قبل از انجام دکوراسیون داخلی را دارا می باشد.که برای شما مزیت های دارد از جمله:
 تجسمی حقیقی از محل قبل از اجرای دکوراسیون داخلی
صرفه جویی در وقت و هزینه برای اجرا به این دلیل که کارفرما قبل از اجرا شمایل دکوراسیون را مشاهده می کند.
 دسترسی بدون محدودیت های زمانی و مکانی
جذب مشتریان بیشتر به جهت اینکه مشتری نمای طراحی شده قبل و بعد از اجرای پروژه را مشاهده می کند.